15 липня у Святогірському чоловічому монастирі Положення ризи Пресвятої Богородиці відбулася архієерейська божественна літургія з нагоди престольного свята монастиря

Божественну літургію очолив митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф у співслужінні митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрополита Львівського Макарія, священноархімандрита монастиря, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, ігумена Іова з братією, священнослужителів та прочан святої обителі.
Спів літургії супроводжував парафіяльний хор храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Львова (вул. Щирецька, 36).
Після завершення літургії керуючий Львівською єпархією висловив вдячність усім архієреям, священникам та вірянам за спільну молитву, побажав миру, міцного здоров’я та заступництва Пресвятої Богородиці.
Згодом відбувся чин малого освячення води біля монастирської криниці, опісля якого митрополит Іоасаф закликав усіх завжди прославляти Господа нашого Ісуса Христа та Богородицю життям, молитвами та достойними християнському покликанню вчинками.
Духовенством було також відслужено панахиду за всіх українських захисників та мирних жителів, які загинули внаслідок військових дій з боку сусідньої держави агресора.
Святкування завершились спільним співом многоліття.