Ладан

Запахи: Ієрихон, Лаванда, Квітка Пустелі, Синай, Акація, Кокос, Янтар, Певк, Амбрела, Нард
 Вага: 20 гр – 40 грн
100 гр – 160 грн
200 гр – 320 грн
0,5 кг – 800 грн

Паї́сій Святого́рець — схимонах Константинопольської православної церкви. Один з найшанованіших грецьких старців і духовних лідерів грецького народу XX століття, чернець Афонської гори, відомий своїм подвижницьким життям, духовними настановами та пророцтвами.
400 грн.
Старець схимонах Іосиф народився в 1921 році на острові Кіпр у багатодітній селянській родині. Мати Євгенія народила дитину на сьомому місяці вагітності, в день свята святих бессребренників. Спочатку вона подумала, що дитина померла, але він дивом залишився живий.
300 грн.
До вашої уваги книга “Живе слово із Маруди” Роздуми над плином часу, над поняттями вічного і земного, відповіді на питання сучасних християн !
150 грн.
Китай-гора
Книга зібрала життєописи святих, які прославили древній Китаївський монастир, образи братів, парафіян, духовних чад, яких Господь також привів до Китаєва задля спасіння душі. Тут і про чернечі радощі, і про випробовування, без яких не буває справжнього чернечого життя, яке присвячується Богові.
150 грн.
Христос – це нове життя. Христос – це все !
Він – радість, Він – життя, Він – світло істинне, яке робить так, щоб людина раділа та прагнула вгору, Він бачить все, бачить всіх, вболіває за всіх, хоче, щоб всі були разом з ним, а всі – разом з Христом. Збірка являє собою вибірку повчань преподобного Порфирія Кавсокаливита «Житіє і слова», записані ним самим і на магнітофонну плівку, а також містить стисле житіє святого.
70 грн.

Доставка: Нова Пошта
Оплата: Монобанк, Приватбанк