2 вересня 2022 року Божого у Волинській православній богословської академії відбулося розширене засідання Вченої ради з нагоди початку нового 2022–2023 навчального року у якій взяв участь намісник Свято-Воскресенського Ново-Афонського монастиря м. Львова ігумен Іов Ольшанский.

2 вересня 2022 року Божого у Волинській православної богословської академії відбулося розширене засідання Вченої ради з нагоди початку нового 2022–2023 навчального року у якій взяв участь намісник Свято-Воскресенського Ново-Афонського монастиря м. Львова ігумен Іов Ольшанский.
Очолив зібрання духовний батько та ктитор Академії митрополит Луцький і Волинський Михаїл (Зінкевич).
У своєму вступному слові ректор Академії протоієрей Володимир Вакін ознайомив присутніх із рядом змін, що відбулися у духовному навчальному закладі, закликав до активної наукової діяльності.
На засіданні Вченої ради було заслухано доповіді декана богословського факультену прот. Ігоря Скиби, проректора з наукової роботи прот. Владислава Фульмеса та проректра з виховної роботи ігумена Іларіона (Зборовсього).
У заключному слові владика Михаїл подякував всьому професорсько-викладацькому складу та представив викладацькій корпорації нового викладача предмету «грецька мова» ігумена Іова! Наостанок митрополит закликав викладачів ставити нові амбітні цілі і плідно виконувати їх у новому навчальному році.