Насельники Свято-Воскресенського Ново-Афонського монастиря мали зустріч з Предстоятелем

23 травня 2022 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній прийняв у своїй резиденції ченців Свято-Воскресенського Ново-Афонського монастиря, які послідували Томосу про автокефалію і приєдналися до Православної Церкви України.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви поспілкувався з ігуменом Іовом, ієромонахом Петром, ієромонахом Софронієм та послушником Тарасієм та привітав їх у великій родині помісної Української Православної Церкви.

Монахи сказали Блаженнійшому владиці, що не могли далі залишатися у структурі, яка підтримує й благословляє війну проти України і що на Афоні ченці не соромляться бути здоровими патріотами своєї країни.

Окрім того, ігумен Іов розповів Його Блаженству про життя обителі, підтримку, яку монастир надає вимушеним переселенцям та проєкт, котрі планується втілити.

Також цього дня, на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України), у складі Львівської єпархії, був утворений Свято-Воскресенський Новоафонський монастир, намісником якого затверджений ігумен Іов (Ольшанський).

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)