31 серпня 2022 року відбулось засідання Вченої ради Львівської духовної семінарії, яке очолив митрополит Львівський Макарій (Малетич)

Участь у засіданні взяли: ректор Львівської семінарії митр. прот. Василій Луцишин, інспектор ЛДС прот. Петро Бойко, члени професорсько-викладацької корпорації.
Із вступним словом виступив ректор ЛДС. Митрополит Львівський Макарій звернувся до викладачів зі словами батьківських настанов.
Отець-ректор подякував Його Високопреосвященству за науку, благословення і постійну турботу про духовну школу. Повідомивши про зміни у розкладі занять на навчальний рік 2022-2023 р., ректор представив нового декана богословського факультету к. філол.н. прот. Юрія Осінчука, а також нових викладачів та розповів про зміни в структурі ЛДС.
Відповідно до порядку денного, інспектор прот. Петро Бойко проінформував про результати вступних іспитів на денне та заочне відділення, про затвердження навчального та календарного плану на І семестр 2022/23 навчального року. Опріч цього, предсталено нових наставників курсів.
На завершення засідання Високопреосвященніший Митрополит Макарій закликав на усіх Боже благословення.