14 липня в Свято-Воскресенському монастирі відбувся перегляд фільму «Мати апостолів» (58 міжнародних та всеукраїнських нагород) про українсько-московськоординську війну разом з головною акторкою цього фільму – Наталя Половинка

Пані Наталя (українська акторка, співачка, викладачка, лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка) перед переглядом фільму розповіла присутнім монастиря про особливості фільму, унікальні деталі: особливості проведення зйомок у Вінниці, як згуртував їх команду цей проект, як важко давалися деякі сцени – сцени з демонстрацією відчаю та болю матері, що втратила сина, були настільки емоційно важкими глядачеві, що довелося їх вирізати з офіційної версії фільму.
Про фільм:

Мати Апостолів (англ. «Mother of Apostles») — українська військова драма режисера Зази Буадзе. Сценаристи Ратха Макеєнкова та Заза Буадзе; продюсер Дмитро Овечкін. Прем’єра в Україні відбулася 3 грудня 2020 року.

Фільм знятий за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014—2015 роках, де ще й дотепер продовжуються бойові дії. Трагізм війни показано через історію однієї людини — МАТЕРІ. Перед очима глядача постає повна картина трагедії, яку несе війна. Процвітаючий раніше край, перетворився на руїни не тільки міст і сіл, а що значно гірше — на руїни тіла і душі. І це все пронизує пекучим болем і жалісним співом безмірної любові матері, яка у цьому пеклі війни біжить на порятунок свого сина.

Фільм створено за сприяння Міністерства оборони УкраїниГенерального штабу ЗСУ, Командування Повітряних сил ЗСУ, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, 95-ї бригади ДШБ ЗСУ, 101 ОБрО ГШ ЗСУ імені генерал-полковника Геннадія Воробйова, Авіаційних частин Василькова та Борисполя, “Громадської організації “Товариство сприяння збройним силам України та військово-морського флоту “Цивільний корпус «Азов», Полку патрульної поліції особового призначення ППС ПОП «Миротворець» ГУ МП в Київській області.

Стрічка вже отримала 58 міжнародних та всеукраїнських нагород (станом на 11 червня 2022). Участь у міжнародних кінофестивалях ще триває.